Кто я такой

Кінська збруя, виробництво якої започатковано ще в 90-х роках. Перевірена часом технологія виготовлення та висока якість виконання робіт в поєднанні можливістю доставки в любу точку країни робрять її доступною для кожного, хто хоче мати дійсно міцну, робочу і витривалу збрую за помірну ціну.
Чим моя продукція відрізняється від інших:
1) Досвід – виробництво збруї розпочав тесть- мій учитель. За весь цей час було перебрано багато матеріалів, випробувано різні технології виробництва. Враховано безліч зауважень і рекомендацій від покупців.
2) Якість – пошиття з кількох різних лент (поліпропілен, поліестр, поліамід, ХБ), які прошиваються у декілька раз. Загальна товщина яких часом досягає 10 мм. Краї лент та нитки засмалені. Отвори на регулювальних ремінцях просмалені на виліт і оббиті люверсом. Все це потребує багато часу, тому на склад не шиємо, так як замовлень не бракує.
3) Повага від людей понад усе – за неповних 2 роки продажів в інтернеті лише 2 посилки повернулись. При тому, що ніколи не прошу сам передоплату.

4) Я працюю в майстерні сам. Індивідувально. Збруї в мене в наявності не багато, та й не залежується вона, проте я все фотографую і стараюся робити відео. Працюю восновному по попередньому замовленню (інформація про залишки конкретного товару присутня на сайті). Тому цей сайт не потрібно розглядати як повноцінний інтернет-магазин де можна набрати безліч одиниць продукції в корзину і купити її одним кліком, а подивитись, що я виробляю, купити певну невеличку кількість товару або зробити попереднє замовлення його. Я в першу чергу займаюсь виробництвом збруї, а продажем в інтернеті в мене не так багато часу залишається. Тому сайт такий “сирий”.